Pastierske hry vianočné

Zber obnoseného šatstva a elektroodpadu do 27.10.2023

Vážení občania

Obnosené šatstvo, ktoré je možné ešte použiť na charitatívne účely je možné priniesť na obecný úrad do piatka 27.10.2023 . Je potrebné zbaliť ho do igelitových vriec.

Zbierame:

čistý nepoškodený textil, odevy, bytový textil, obuv, kabelky, hračky, bižutériu, opasky, páperové paplóny a vankúše.

Nepatria tam: staré plesnivé textílie ani stará poškodená obuv, taktiež nie koberce a matrace, obyčajné paplóny ( páperové môžu byť).

V prípade, že máte textílie, ktoré už nie sú vhodné na použite, prípadne staré matrace a koberce tie môžete priniesť po dohode v stránkových dňoch na obecný úrad  do rovnakého termínu 27.10.2023.

Je potrebné tieto poškodené textílie, koberce a matrace triediť zvlášť.

Elektroodpad je možné priniesť po telefonickej dohode ku obecnej garáži pri škole do 27.10.2023 .

Po ukončení zberu v roku 2023 bude ďalší zber vyhlásený až v roku 2024.

Medzi týmto obdobím, bude potrebné elektroodpad a textil uložiť u seba doma.